Footer

Persoonlijk advies

076 30 300 69

Ma.–do. 07.30–18.00 uur Vr. 07.30–17.00 uur

Of stuur ons een bericht via:

service@udobaer.nl

© 2026 BÄR BV

NODE_ENV: production DEPLOY_ENV: prod sbLocale: NEXT_PUBLIC_APP_VERSION: prod_update_jh_2026_09_03_2_3a007880_2026-09-03T08:13:36+00:00
Winkelwagen
Snel & VoordeligNieuwtjesBestsellers
ServicesEfficiëntiechecks
CategoryBrandsSectionTrackingClient
C+P
C+P Lockersysteem Resisto, 4 vakken
C+P
C+P Lockersysteem Resisto, 4 vakken
C+P
C+P Lockersysteem Resisto, 4 vakken
Merkenwinkel van: C+P
hoogte
1255 mm
1950 mm
vakken aantal
4 stuks
5 stuks
6 stuks
9 stuks
10 stuks
15 stuks
kleur voorkant
alu-kleuren
groen
pastelgeel
diepte
540 mm
640 mm

Korte beschrijving

HxBxD 1950x770x640mm, 2x2vakken, vak B 330mm, cil.-slot, sokkel, romp zilverkleurig, front pastelgeel
Volledige beschrijving lezen ...

Productconfiguratie

Technische gegevens

Productbeschrijving

Technische gegevens

geschikt voor (branches)

openbare, drukbezochte ruimtes

meubeltype

kast

type kast

lockerkast

hoogte

1950 mm

breedte

770 mm

diepte

640 mm

vakken aantal

4 stuks

verdeling vakken

2x2

vakbreedte

330 mm

onderbouw

sokkel

afsluitbaar

ja

sluitsysteem

cilinderslot

materiaal

plaatstaal

materiaal verwerking

gelast

kleur romp

zilverkleurig

kleur voorkant

pastelgeel

oppervlak romp

gemoffeld

oppervlak front

gemoffeld

kleur bodem

zilverkleurig

oppervlak legbord

gelakt

type deur

openslaande deur

deuropeningsbegrenzer

ja

ventilatie

achterwand

certificering

GS

garantie

5 jaar/jaren

deur uitvoering

enkelwerkende opdekdeuren met espagnoletscharnier en zachte aanslag

deurdemping

ja

gewicht

84,1174872825 kg

Productbeschrijving

C+P lockerkast Resisto

extra diep en bestand tegen vandalisme

Dankzij de bijzonder robuuste constructie en speciale deuren is de vakkenkast de ideale keuze voor openbare of drukbezochte ruimtes waar vandalisme een risico vormt. Bovendien is hij extra diep en biedt dus voldoende opbergruimte, ook voor grotere tassen of voorwerpen .

de belangrijkste maten van het C+P lockersysteem Resisto in één oogopslag:
  • hoogte x breedte x diepte 1950 x 770 x 640 mm
  • met 4 vakken, verdeling 2x2
  • vakbreedte 330 mm
Hoe is de kast uitgerust?

De naar voren gewelfde openslaande deur is absoluut stabiel en vandalismebestendig, zelfs tegen trappen. De enkelwerkende opdekdeuren zijn opgehangen aan robuuste, interne espagnoletscharnieren en dus bestand tegen zware belastingen. naar buiten gewelfde deuren met klinkscharnier en aanslagdemper. Elke deur is standaard uitgerust met een systeem voor gedempte sluiting , zodat de deur niet dichtslaat, zelfs niet wanneer deze een krachtige duw krijgt. Dit draagt niet alleen bij aan een rustigere werkomgeving, maar beschermt de stalen kast ook tegen beschadiging. Bovendien beschermt de deuropeningsbegrenzer tegen te ver openen van de deur en tegen overlapping van de bruikbare ruimte met de naastgelegen kast. afsluitbaar met cilinderslot. De ventilatieopeningen in de achterwand zorgen voor een goede luchtcirculatie in elk kastvak. De sokkel onder de kast zorgt ervoor dat het gewicht van de kast gelijkmatig over de vloer wordt verdeeld. Hierdoor staat de kast stabieler en kan hij zwaardere lasten dragen dan een kast met voeten. En omdat er geen vuil, stof en vocht onder kan komen, hoeft er onder de kast niet te worden schoongemaakt. constructie van plaatstaal, gelast. romp met moffellak in zilverkleurig. front met moffellak in pastelgeel.

  • met GS-vignet
  • 5 jaar/jaren garantie

    Kwaliteit & service

    LabelLabel
    Home>
    Bedrijfsuitrusting>
    Inrichting van personeelsruimte>
    Lockersystemen>
    Gecompartimenteerde kasten>
    C+P Lockersysteem Resisto, 4 vakken

    C+P Lockersysteem Resisto, 4 vakken

    Art.nr.: A523458

    Gratis verzending

    Levertijd: 4-5 Weken

    De vermelde levertijden gelden voor verzending binnen Nederland. Levertijden voor andere landen kunnen afwijken.