Footer

Persoonlijk advies

076 30 300 69

Ma.–do. 07.30–18.00 uur Vr. 07.30–17.00 uur

Of stuur ons een bericht via:

service@udobaer.nl

© 2026 BÄR BV

NODE_ENV: production DEPLOY_ENV: prod sbLocale: NEXT_PUBLIC_APP_VERSION: prod_update_jh_2026_10_07_1_25ba0767_2026-10-07T14:26:14+00:00
Winkelwagen
Snel & VoordeligNieuwtjesBestsellers
ServicesEfficiëntiechecks
CategoryBrandsSectionTrackingClient
FAST & CHEAP
Opvulmateriaal voor gevaarlijke producten - grote korrels

Korte beschrijving

Volledige beschrijving lezen ...

Productconfiguratie

Technische gegevens

Productbeschrijving

Technische gegevens

inhoud

100

gewicht

8,5 kg

Productbeschrijving

Absorberend materiaal

Absorbeert vloeistoffen - ideaal voor gevaarlijke goederen

  • Voor de absorptie van lekkende, gevaarlijke vloeistoffen
  • Lichtgewicht, niet brandbaar en niet giftig
  • Milieuvriendelijk: herbruikbaar
  • Inhoud zak: 100 liter
  • Granulaat verkrijgbaar in middelgrote of grote korrelgrootte

Het absorberende materiaal is goedgekeurd voor het transport van gevaarlijke goederen. Je kunt je dozen vullen met het granulaat met hoge opbrengst, dat ook dient als opvulling en bescherming. Als de container van je vloeibare stoffen beschadigd raakt, wordt de vloeistof geabsorbeerd zonder dat er iets uit de doos ontsnapt. Het absorberende materiaal is een granulaat met korrelgrootte M (217144) of L (284981).


Dit komt overeen met de volgende waarden:



  • 217144: 0,5 - 8mm

  • 284981: 1,2 - 12 mm


Het granulaat kan meerdere keren worden gebruikt. Als alternatief kan het na gebruik gewoon worden gemengd met bovengrond. Deze milieuvriendelijke verwijderingsmethode draagt ook bij aan de vruchtbaarheid van de bodem dankzij het ionenuitwisselingsvermogen. Dit geldt echter niet als het materiaal verontreinigd is met een gevaarlijke stof. In dat geval moet u altijd de wettelijke voorschriften naleven voor het verwijderen van de gevaarlijke stof in kwestie.

Onze documentenveloppen voor het verzenden van belangrijke documenten zijn ook interessant voor containers, exportverpakkingen en het verzenden van gevaarlijke goederen.


Kwaliteit & service

Label
Home>
Magazijnartikelen>
Verpakkingsmateriaal>
Verpakkingsbescherming>
Droogmiddel>
Opvulmateriaal voor gevaarlijke producten - grote korrels

Opvulmateriaal voor gevaarlijke producten - grote korrels

Art.nr.: A284981

Gratis verzending

Levertijd: 48 uur - 72 uur

De vermelde levertijden gelden voor verzending binnen Nederland. Levertijden voor andere landen kunnen afwijken.